Link na web školy


SEO webu sledují SEO nástroje.cz

S-rank

Valid XHTML 1.0!

Archiv

Prosinec 2011
V prosinci byly na portál konvertovány další moduly. U modulů s instrumentální výukou byly tyto moduly obohaceny o flashové animace. Žáci před praktickými laboratořemi využívají tyto moduly na teoretickou přípravu.

Listopad 2011
V listopadu proběhly exkurze v laboratořích Cukrovaru Hrušovany nad Jevišovkou a ve firmě Synthon Blansko. Nadále pokračují konverze laboratorních návodů do šablon a konverze na e-learningový portál. Žáci v chemických laboratořích využívají návody a interaktivní manuály.

Říjen 2011
V říjnu proběhly exkurze v laboratořích chemických podniků a vysokých škol(Gumotex, Dermacol). Na e-learningovém portálu je k 31.10.2011 již publikováno 15 výukových modulů do laboratoří včetně flashových animací. Nadále pokračují konverze laboratorních návodů do šablon a konverze na e-learningový portál.

Září 2011
E-learningoví specialisté přes prázdniny zprovoznili novou verzi e-learningového portálu a začali s konverzí laboratorních textů na portál. Na schůzi realizačního týmu došlo k rozdělení pracovníků na skupiny, které navštíví laboratoře vysokých škol, chemických podniků apod.

Červen 2011
Tvůrci návodů do laboratorních cvičení připravují texty ve wordu.Vytvořené návody budou od srpna konvertovány přímo na e-portál a budou doplněné o interaktivní manuál.

Květen 2011
Na další poradě realizačního týmu byli ICT pracovníkům přiřazeni učitelé, kterým budou zajišťovat technickou a technologickou podporu. 20. května ICT pracovníci projektu na jednání v Olomouci ve firmě Cepac, a.s. dohodli způsob online editace textů na e-portál s využitím vytvářeného redakčního systému. Firma Cepac nás ujistila, že redakční systém bude k dispozici od srpna 2011. V rámci modernizace e-portálů byla prověřena možnost vkládání interaktivních flashových výukových manuálů.

Duben 2011
Na úvodní poradě realizačního týmu manažer projektu a koordinátorka projektu vymezili časový harmonogram prací, které budou v rámci realizace projektu probíhat. Jednotlivý členové realizačního týmu již začali pracovat na výukových materiálech.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky
copyright skola (c) 2011